Desetinná čísla - pracovní listy pro 6. a 7. ročník ZŠ stupňované podle náročnosti

Autor: Mgr. Irena Budínová, Ph.D. Vložil: Mgr. Irena Budínová, Ph.D. Vloženo: 11.9.2014 Předmět: Matematika Kategorie: Nové metody Typ dokumentu: pdf Jazyk dokumentu: Čeština Klíčová slova: desetinná čísla; samostatná práce; pracovní listy; slovní úlohy

Učitel má ke každému žáku přistupovat individuálně, avšak při počtu 20 - 30 žáků ve třídě je to velice náročné. Někteří žáci mají problémy s abstrakcí pojmů, jiní naopak uvítají náročné příklady, které rozvíjí jejich matematické schopnosti. Stupňované pracovní listy umožní učiteli vybrat pro každého žáka takový typ příkladů, který je pro něj momentálně nejvhodnější.