Vánoční besídka v angličtině - 1. stupeň ZŠ

Autor: Mgr. Naděžda Vojtková a studentky 5. ročníku primární pedagogiky Vložil: Mgr. Naděžda Vojtková Vloženo: 21.1.2014 Předmět: Anglický jazyk a literatura Kategorie: Pro MŠ a 1. stupeň ZŠ Typ dokumentu: doc Jazyk dokumentu: Čeština Klíčová slova: vánoční aktivity; práce v centrech; tvořivé dílny; slovní zásoba; zvyky
Velikost: 4.08 MB Zobrazeno: 1625x Staženo: 1282x
Studentky 5.ročníku primární pedagogiky připravují každoročně v rámci volitelného předmětu Teaching practice in English vánoční besídku pro děti ze základních škol, na nichž provádějí náslechy. V tomto školním roce (2013/14) připravily a realizovaly besídku pro děti na ZŠ Rozmarýnová. Studentky připravily několik zajímavých aktivit, v nichž chtěly děti nejen pobavit, ale i seznámit s vánočními zvyky a rituály v anglicky mluvících zemích a rozšířit jejich slovní zásobu v této oblasti. Besídka byla velmi úspěšná, a proto ji předkládáme učitelům anglického jazyka na prvním stupni ZŠ jako inspiraci. Popisy jednotlivých aktivit jsou v českém jazyce, pokyny a materiály jsou v anglickém jazyce.