Počítáme s radostí - pracovní listy pro 3. - 5. ročník

Autor: PaedDr. Zina Hošková Vložil: Mgr. Irena Budínová, Ph.D. Vloženo: 4.7.2014 Předmět: Matematika Kategorie: Pro MŠ a 1. stupeň ZŠ Typ dokumentu: pdf Jazyk dokumentu: Čeština Klíčová slova: pracovní listy, motivace v matematice, daltonské vyučování
Velikost: 24.31 MB Zobrazeno: 14876x Staženo: 12948x

Paní učitelka Zina Hošková je absolventkou PdF MU. Již dlouhé roky pracuje na ZŠ Jana Babáka. Na této škole je uplatňováno daltonské vyučování, jehož hlavní zásady jsou zodpovědnost, samostatnost, spolupráce. Na učitele je proto kladen náročný požadavek vytvářet pro žáky zajímavé materiály, které mohou využít v blocích daltonské výuky. Paní učitelka Hošková je autorkou mnoha pracovních listů pro matematiku, které žáky vhodně motivují, přinášejí jim potěšení z práce a efektivně upevňují probírané učivo. Pracovní listy "Počítáme s radostí" tak mohou být inspirací pro mnoho dalších učitelů matematiky.